x

Otomatik vites direksiyon dersi alındığında ,kişinin genel bakış açısı gelişir ve motivasyonu yüksek olur. Bilinçli trafiğe çıkmak her zaman sizin güven dolu ve huzurlu sürücü olmanın verdiği rahatlık nedeniyle refleksleriniz kolay ve estetik kullanmanıza faydası olur.

Otomatik vitesli aracınızla çok kısa zamanda trafiğe; sorunsuz, kendinizden emin, kafanızda soru işareti kalmadan, kendinize, sevdiklerinize ve başkalarına zarar vermeden çıkmak için ihtiyacınız olan tüm eğitimleri başlangıç seviyesinden,  ileri sürüş seviyesine kadar eksiksiz olarak veriyoruz.

Araç kullanmaya ilk defa başlayan öğrencilere, bu süreçte doğru trafik kültürünün verilmesi daha sonra insanların trafik canavarı olmasının önüne geçmenin ilk adımıdır. İnsan hayatı paha biçilmez değerdedir. Trafikte her hangi bir aksi durumun, telafisi olmayan sonuçlar doğuracağını çok iyi biliyoruz.

Derslerimiz doğru, emniyetli araç kullanma ve sürüş tekniklerini içermektedir.  Aktif şehir içi akan trafiğinde, kavşak yollarda, dönüşlerde uygulamalı olarak vermekteyiz. Şehir içi yoğun trafikte araç kullanma, otomatik vitesli araçla dik rampada geri kaymadan kalkış, trafiği okuma, çoklu bakış, geri gitme tekniği ve özellikle park etme eğitimlerini alarak kısa zamanda trafiğe çıkabilirsiniz.

DİREKSİYON DERSİ ÇALIŞMA ŞEKLİ

  • Bir ders 50 Dakikadır. Bir seansta kesintisiz iki ders yapılır.
  • Ders başlamadan önce öğrenciye, haftalık ders günleri ve saatleri bildirilir.
  • Direksiyon dersleri, ders programına uygun olarak yapılmaktadır.
  • Derslerin tamamı şehir içinde ve akan trafikte olmaktadır.
  • Güzergahlarımız içinde bulunan direksiyon dersleri,  eğitim noktasında başlayıp aynı adreslerinde bitirilir.

İsteğiniz doğrultusunda, başlangıç seviyesinden sonra kendi aracınızla da eğitim veriyoruz. otomatik vitesli araç kullanma direksiyon dersleri, başlangıç seviyesinden sonra, varsa; Öğrencinin kendi aracıyla yapılması daha uygundur.